Jak malować brwi kredką?

Drodzy!
Witajcie w ten piękny dzień. Dziś szybka lekcja łatwego i bardzo komfortowego makijażu brwi. Nawet jeśli nie macie w tym wprawy, z pewnością po moim poradniku z łatwością dacie radę pomalować brwi kredką. To chyba najprostszy z możliwych, a zarazem bardzo efektowny makijaż brwi. Zaczynamy!

Za co kocham kredkę do brwi?

Hm… po prostu jest samowystarczalna! Mamy produkt, który jest all-in-one: nie potrzebujemy nic więcej, mamy łatwość precyzji nakładania, oraz idealne nadanie koloru i delikatne ułożenie włosków, dzięki dołączonej szczoteczce. Dzięki kredce do brwi mamy też możliwość dorobienia, czyli dorysowania włosków tam, gdzie ich po prostu nie ma a jeśli kredka jest wyjątkowo cienka, to pozwala nam na mega dokładne, delikatne wyrysowanie nawet pojedynczych włosków.

Jak malować brwi kredką?

To wcale nie jest trudne, popatrzcie:

  1. Najważniejsze to dobra kredka. Moją ulubioną jest kredka automatyczna, ponieważ to właśnie ona ma ultracienki grafit dzięki któremu będę w stanie dorysować pojedyncze włoski i cieniutkie subtelne linie które do złudzenia będą przypominały włoski na mojej brwi. Dodatkową zaletą takiej kredki jest to że nie muszę jej temperować kropka automatyczne kredki mają też przyjemną formułę. Dlatego z łatwością dają się wyczesywać dla uzyskania naturalnego efektu.
  2. Najpierw narysujcie dolną linię brwi – tzeba ją wyraźniej zaznaczyć, by nadać kształt łukowi brwiowemu.
  3. Teraz obrysujcie delikatnie górną krawędź
  4. Pora na wypełnianie środka. Możecie pomalować delikatnie całą brew, lub jedynie podkreślić łuk subtelnymi kreskami, które optycznie zagęszczają brew i maskują ubytki.
  5. Pamiętajcie, że koniec brwi powinien być mocniej pomalowany, aby efekt był bardziej realistyczny.
  6. Teraz wyczeszcie delikatnie nadmiar kredki – szczególnie w górnej granicy brwi. Taki rozmyty efekt sprawia, ze brew wygląda naturalnie.
    Kredka do brwi to nie jest to tak precyzyjny kosmetyk do makijażu jak pomada, marker do brwi czy nawet cienie z woskiem, ale do codziennego makijażu i dla wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z makijażem brwi będzie ona wystarczająca i z pewnością da zadowalający efekt!
    I jak? Prawda, że to łatwe? Dajcie znać,m jak wyszedł wam makijaż brwi kredką.

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.