najlepsza maskara do brwi

Mój ulubiony kosmetyk do brwi: Nanobrow Shape Mascara

Hej, moje kochane dziewczęta!

W końcu poznałam kosmetyk, który stał się moim hitem. To nowość od Nanobrow – Shape Mascara. Co to takiego? O tym przekonacie się w tym wpisie, więc zapraszam.

Nanobrow Shape Mascara to tusz do stylizacji brwi, który jako nieliczny sprawdził się u mnie doskonale. Testowałam kosmetyki różnych marek i muszę przyznać, że ten nie ma sobie równych. Ta fantastyczna maskara wie, jak podkreślić naturalny kształt łuku brwiowego, nadać mu pożądany kształt i precyzyjnie uczesać na cały dzień.

Pięknie pomalowane brwi z Nanobrow Shape Mascara

Zamówiłam produkt na www.nanobrow.pl, szybko wpadł w moje ręce i zaczęłam testować. To, co pierwsze rzuca się w oczy, poza cudownym opakowaniem, to wygodna, ergonomiczna spiralka. Z łatwością chwyta i wyczesuje nawet trudno dostępne włoski i utrwala je na 24 godziny. Nie musiałam wprowadzać żadnych poprawek w ciągu dnia. To produkt, któremu ufam i wiem, że nigdy mnie nie zawiedzie.

Masakra Nanobrow poradziła sobie z moimi wymagającymi brwiami. Dotychczas były osłabione i pełne ubytków, a ona skrupulatnie je zamaskowała. Używam koloru czarnego, jednak dostępne są jeszcze brązowy i jasnobrązowy. Dobierzcie taki, w którym czujecie się najlepiej 😉

Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że:

  • moje brwi są optycznie pogrubione i zagęszczone,
  • nie ma na nich ubytków, prześwitów i niedoskonałości,
  • łuk brwiowy utrzymuje się w pożądanym kształcie cały dzień,
  • włoski wyglądają jak po laminacji przez 24 godziny,
  • brwi stały się miękkie, elastyczne, nawilżone i odżywione.

W składzie produktu jest pielęgnacyjna krzemionka, która wie, jak zadbać o nasze brwi. Od razu zyskały cenne nawilżenie i odżywienie. Po kilku zastosowaniach widać, że włoski rosną szybciej, a ubytki się wypełniają. Dlatego moje brwi wyglądają świetnie nawet bez makijażu i w ogóle nie martwię się o ich wygląd.

Maskara Nanobrow – sposób na zjawiskowe brwi

I nie ma lepszego. Produkt sprawdzi się w przypadku cienkich i gęstych brwi. Został stworzony z myślą o każdym typie włosków. Przyjemna konsystencja otula każdy z osobna, optycznie go pogrubia i zagęszcza, a ten prezentuje się naprawdę genialnie. Żaden inny kosmetyk nie wystylizował mojego łuku brwiowego w jedną chwilę! A trzeba przyznać, że jest naprawdę wymagający.

Nanobrow Shape Mascara jest łatwa w aplikacji:

  1. # Odkręć buteleczkę i wyczesz włoski precyzyjną, silikonową szczoteczką. Zacznij od wewnętrznej części brwi.
  2. # Szczotkuj brew w kierunku zewnętrznym i wypełnij ją wybranym kolorem.
  3. # Nałóż więcej preparatu na końce łuków, aby stworzyć naturalny efekt.
  4. # Na specjalne okazje lub w zależności od potrzeb dołóż jedną lub więcej warstw.

Gotowe! Jestem przekonana, że od razu zakochacie się w niej tak samo, jak ja. Pozdrawiam, dziękuję za waszą obecność i do następnego <3

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.