nanolash diy eyelash extensions

Recenzja sztucznych rzęs w kępkach do samodzielnej aplikacji Nanolash

Ostatnio coraz popularniejsze stają się najnowsze rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions. Opinie, które widziałam, są jednogłośne. Wszystkie podkreślacie ich estetyczne wykonanie i świetną jakość. Nie mogłam tego zignorować – musiałam jak najszybciej przeprowadzić ich test! Od razu je zamówiłam i przychodzę z recenzją.

Czy samodzielne przedłużanie rzęs w domu za pomocą kępek DIY Lash Extensions rzeczywiście jest takie proste?

Rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu potrafią wzbudzić wiele kontrowersji. Jednak nie w moim przypadku! Wiedziałam, że szczegółowa instrukcja świetnie pomoże mi w tym wyzwaniu. Nie pomyliłam się – zakładanie kępek DIY zajęło mi tylko 9 minut! Jak na pierwszą próbę tego produktu uważam to za doskonały wynik. Teraz, w moim przypadku, trwa to nawet 6 minut.

Precyzyjny aplikator znacznie wszystko ułatwił. Odpowiedni kształt pozwolił mi na silny chwyt, dzięki czemu każdy mój ruch był niezwykle dokładny. Zagęszczanie rzęs w domu z tak profesjonalnym sprzętem stało się banalnie proste. Właśnie z tego powodu cieszyłam się, że zdecydowałam się na zakup zestawu do przedłużania rzęs Nanolash.

Od czego jednak zaczęłam domowe przedłużanie rzęs? Za pomocą delikatnej pianki umyłam twarz, a następnie wysuszyłam ją dokładnie bawełnianym ręcznikiem. Pierwszą warstwą, którą nałożyłam, był bonder. Ten specjalistyczny klej zaczął działać po mniej niż minucie czekania. Następnie przy użyciu aplikatora przykleiłam kępki od spodu rzęs, 1 mm od linii wodnej. Nałożyłam sealer i koniec!

Poznaj zalety sztucznych rzęs w kępkach Nanolash!

Już za pierwszym podejściem wiedziałam, że kępki rzęs od Nanolash są perfekcyjnym wyborem w moim przypadku. Co zachwyciło mnie w nich najbardziej? Nie muszę się nawet zastanawiać! Marka ta oferuje lekkie kępki rzęs, których praktycznie nie wyczuwam na oku. Było to dla mnie ważne, ponieważ dyskomfort na powiece to coś, czego nie cierpię. Oprócz tego zauważyłam, że:

  • kępki do stylizacji rzęs Nanolash są niezwykle trwałe;
  • ich solidne wykonanie sprawia, że wytrzymują różnego rodzaju uszkodzenia;
  • nie odkształcają się, dzięki czemu przez długi czas prezentują się jak nowe;
  • przy ich pomocy samodzielne przedłużanie rzęs staje się łatwe i niezwykle przyjemne.
rzęsy w kępkach DIY nanolash

Wcześniej zastanawiałam się, jak szybko przedłużyć rzęsy w domu. Zawsze trwało to godzinami, a efekt końcowy i tak mnie nie zadowalał. W końcu postanowiłam kupić zestaw do przedłużania rzęs w domu od Nanolash. Całkowicie odmieniło to moje życie! Nie tracę już dużej ilości czasu na zagęszczanie rzęs kępkami.

Nanolash DIY Eyelash Extensions – ostateczna recenzja produktu

Chyba już wszystkie domyślacie się, że gotowe kępki do przedłużania rzęs od Nanolash skradły moje serce. Żaden inny produkt nie jest tak lekki i jednocześnie wytrzymały. Dzięki temu można nosić je nawet przez kilka dni! Trwałe kępki rzęs to rzadkość, więc produkty Nanolash DIY Lash Extensions szczególnie zwracają uwagę.

Jest kilka cech, które są dla mnie niezwykle ważne podczas przedłużania rzęs kępkami. Naturalny efekt gwarantuje piękny wygląd przez cały dzień. Właśnie na to liczyłam podczas testowania produktów Nanolash. Na szczęście nie pomyliłam się!

rzęsy do aplikacji DIY efekty

Delikatnie wygięte i podwinięte rzęsy prezentują się na oku doskonale. Model Charm sprawia, że spojrzenie nabiera głębi.

Przedłużanie rzęs kępkami w domu jeszcze nigdy nie było dla mnie tak łatwe i przyjemne. Kiedyś nienawidziłam tego robić. Teraz, z kępkami DIY Lash Extensions, jest to mój relaksujący rytuał. Ich cena jest bardzo kusząca, a rezygnacja z zagęszczania rzęs u kosmetyczki jest dla mnie sporą oszczędnością. Teraz mogę zakładać je i zdejmować kiedy tylko zapragnę! Dlatego zawsze będę szczerze polecać te rzęsy do przedłużania DIY!

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.