domowa laminacja brwi

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit – wymarzone brwi przez wiele tygodni

Kochane czytelniczki!

Na pewno słyszałyście o zabiegu laminacji brwi. Jednak dla pewności napiszę, że to trwałe nadanie brwiom odpowiedniego kształtu i wyglądu, a wszystko za sprawą specjalnej substancji.

Dotychczas chodziłam na laminację brwi do kosmetyczki, jednak dowiedziałam się, że Nanobrow wypuściło specjalny zestaw do liftingu brwi – Nanobrow Lamination Kit. To właśnie on będzie bohaterem tego wpisu. Jak działa zestaw do laminacji brwi Nanobrow? Czy przynosi pożądane efekty? Jak długo rezultaty się utrzymują? Wszystkiego dowiecie się właśnie dziś! 🙂

Zestaw do liftingu brwi – Nanobrow Lamination Kit opinia

Wydaje mi się, że zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit Douglas ma w swojej ofercie. Ja jednak zamówiłam go z oficjalnej strony www.nanobrow.pl. Myślę, że z powodzeniem kupicie go także w innych drogeriach internetowych. Produkt szybko znalazł się w moich rękach i przystąpiłam do testowania.

W skład zestawu do laminacji brwi Nanobrow wchodzą: Brow glue, StepOne Lifting lotion i StepTwo Fixer. Na pewno poradzicie sobie z ich użytkowaniem, bo wszystkie buteleczki są dokładnie opisane. Instrukcję oczywiście też znajdziecie 😉 Zestaw do domowej laminacji Nanobrow jest profesjonalny i łatwy w użyciu. To idealna opcja dla każdej kobiety, której brwi źle się układają, mają nieprawidłowy kształt i ciężko je ujarzmić. Ponadto zestaw do liftingu brwi Nanobrow sprawdza się zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i na domowy użytek, więc poleciłam go mojej przyjaciółce, która ma własny salon i jest zachwycona tym, jakie efekty uzyskuje na swoich klientkach.

laminacja brwi w domu

Pięknie ułożone brwi z zestawem do domowej laminacji Nanobrow

Laminacja brwi jest polecana każdej kobiecie, która chce poprawić swój look. Nie dziwię się, że jest coraz bardziej trendy, ponieważ brwi wyglądają po prostu zjawiskowo. W końcu nie są trudne w ułożeniu, stały się elastyczne, a ja nie muszę martwić się o swój wygląd. Efekt utrzymuje się przez wiele tygodni! Minął już miesiąc, odkąd pierwszy raz zastosowałam zestaw do laminacji Nanobrow i powiem Wam, że nadal trzyma się świetnie.

Profesjonalny zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit jest łatwy w użyciu i niezwykle wydajny. Na spokojnie wystarczy na 10 pojedynczych zabiegów. To zapewnia doskonale ułożone brwi przez wiele miesięcy! Dla mnie to strzał w dziesiątkę, ponieważ układanie brwi zawsze było dla mnie udręką. Teraz prezentują się spektakularnie za każdym razem, gdy zerknę w lusterko.

Warto sięgnąć po ten zestaw do laminacji brwi, ponieważ:

  • zawiera wszystko, co niezbędne do trwałego liftingu brwi,
  • zapewnia precyzyjnie ułożone brwi przez 4-6 tygodni po jednym zabiegu,
  • to wyraziste, zagęszczone brwi, które stają się pełniejsze,
  • jest wydajny, precyzyjny i łatwy w użyciu (starcza na kilkanaście zabiegów),
  • wizualnie kamufluje ubytki i prześwity w brwiach, a włoski wyglądają na grubsze,
  • świetny zestaw zarówno do salonów, jak i do domowej laminacji brwi.

Nanobrow Lamination Kit – zestaw do laminacji brwi, który pokochałam!

Ten zestaw do domowej laminacji sprawił, że pokochałam swoje brwi. Do tej pory uważałam, że nie ma już dla nich ratunku. Codzienne malowanie i maskowanie ubytków to była prawdziwa zmora. Zestaw do liftingu brwi Nanobrow sprawił, że pożegnałam się z trudnymi do ułożenia, cienkimi, przerzedzonymi brwiami. Te zyskały cenne odżywienie, stały się elastyczne i wyglądają świetnie.

Ten zestaw do trwałego liftingu i laminacji brwi dyscyplinuje i wizualnie pogrubia brwi na 4-6 tygodni po jednym zabiegu, a wystarcza na kilkanaście. Sprawdza się przy każdym rodzaju włosków. Wiem to, ponieważ moje koleżanki z pracy również go stosowały i przypadł im do gustu. Świetna sprawa zwłaszcza wtedy, gdy macie grube, rosnące w różnych kierunkach brwi.

Dodatkowo zabieg laminacji brwi można uzupełnić regulacją czy koloryzacją, aby brwi wyglądały na jeszcze pełniejsze. To ratunek zarówno dla gęstych, jak i przerzedzonych brwi. Kompletny zestaw do laminacji brwi Nanobrow sprawił, że końcu moje łuki wyglądają tak, jak chciałam i jestem spokojna o ich wygląd.

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow to dla mnie HIT! Jestem przekonana, że Wam również przypadnie do gustu. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jak sprawdza się u Was domowa laminacja brwi 😉

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.