pędzle do makijażu

Jak dwa razy szybciej zaaplikować korektor? Mój nowy pędzel The Duet Concealer Brush marki Kevyn Aucoin

Cześć!

Często zastanawiałam się, co mogę zrobić, żeby maksymalnie ułatwić sobie makijaż. Wielofunkcyjnych kosmetyków używałam już od bardzo dawna, ograniczyłam też liczbę produktów do pielęgnacji skóry. Pozostało mi znalezienie uniwersalnych akcesoriów do makijażu. Pierwszym, w którym się zakochałam, był pędzel Duet Concealer Brush marki Kevyn Aucoin. Ten gadżet idealnie nadaje się i do maskowania niedoskonałości, i do aplikowania cienie do powiek.

Kim jest Kevyn Aucoin?

Kevyn Aucoin był charakteryzatorem; współpracował z największymi gwiazdami Hollywood. Obecnie pod jego nazwiskiem istnieje firma sprzedająca kosmetyki i akcesoria do makijażu. Mamy więc pewność, że te produkty są dobrej jakości, bo według mnie facet naprawdę znał się na rzeczy. W ofercie marki znajdują się kosmetyki do makijażu i kamuflażu wszystkich części twarzy. Produkty podzielono na kilkanaście kategorii, co bardzo ułatwia zakupy i poruszanie się po stronie. W internetowym sklepie znajdziemy również książki, które pomogą zrobić profesjonalny makijaż.

Mój pędzelek Duet Concealer Brush

Duet Concealer Brush od Kevyna Aucoina to cienki i poręczny pędzelek z dwiema końcówkami. Obydwie służą do aplikowania korektora na bardziej rozległe niedoskonałości, cienie pod oczami i do konturowania twarzy. Niestety nie nadają się do kamuflowania małych plamek czy krostek. Włosie jednej z końcówek gadżetu jest bardziej zbite, co umożliwia dokładne rozsmarowanie korektora. Pędzelek od Kevyna Aucoina nadaje się także do nakładania cieni i modelowania załamania powiek.

Jak nakładać korektor pędzelkiem od Kevyna Acoina?

Cienką warstwą nałóż korektor na wybranych przez ciebie niedoskonałościach. Użyj jednej z końcówek do zblendowania kosmetyku z podkładem lub roztarcia go na skórze. Duet Concealer Brush został tak skonstruowany, żebyś mogła nanieść korektor w trudno dostępnych miejscach: wokół oczu, przy nosie i w kącikach ust.

Jakiego pędzla wy używacie, dziewczyny?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.