manicure neonail

Jak zrobić hybrydę Neonail? Mini lekcja manicure z Neonail Boho

Cześć!

Manicure hybrydowy uważa się za jeden z najładniejszych i najtrwalszych. W drogeriach jest bardzo dużo lakierów do paznokci, które zapewniają taki efekt. Najlepsze jest to, że taki manicure można zrobić samodzielnie w domu. Sprawdź, jak nakładać hybrydę, jak wygląda najnowszy zestaw Neonail Boho i jakie są kolory lakierów Neonail?

Zestaw Neonail

W Neonail Boho mamy siedem lakierów do paznokci, dzięki którym zrobimy manicure hybrydowy. Są to kolejno takie kolory: 5800-1 Turquoise Wave (zgaszony turkus z domieszką zieleni i szarości), 5601-1 Lavender Morning (jasna lawenda z różowymi akcentami), 5602-1 Heather Kiss (jasny fiolet), 5603-1 Violet Garden (fiolet), 5604-1 Berry Flavor (wyrazisty fiolet), 5605-1 Agitated Ocean (turkusowo-zielony) oraz 5606-1 Night Sky (intensywny kolor granatowy).

Kolory Neonail są bardzo oryginalne i zawierają dużo pigmentów; dzięki temu manicure hybrydowy będzie intensywny i trwały. Co więcej, lakiery do paznokci mają wygodne w stosowaniu pędzelki, które ułatwiają malowanie paznokci przy brzegach i skórkach. Jedna warstwa koloru daje 100% krycie bez nawet najmniejszych prześwitów.

Jak nakładać hybrydę Neonail?

Potrzebne ci będą kolory Neonail z zestawu Neonail Boho (wybierz kilka, które najbardziej ci się podobają), akcesoria do manicure (cążki, pilniczek, drewniany patyczek do odsuwania skórek), płyn do odtłuszczania płytek paznokci i lampa UV. Zacznij od przygotowania paznokci: odsuń skórki, obetnij, spiłuj i wypoleruj płytki, odtłuść paznokcie i wsadź dłoń pod lampę na około pół minuty.

Co dalej? Pomaluj paznokcie wybranymi przez ciebie kolorami: możesz użyć kilku i zaaplikować je na różne palce. Następnie włóż dłoń do lampy UV, żeby lakier się utwardził. Pora na zdobienia: sondą namaluj kropki, paski lub inne wzorki, które chcesz mieć na paznokciach. Kiedy ornamenty będą gotowe, ponownie włóż place do lampy. Potem paznokcie pomaluj cienką warstwą top coatu, który zapewni manicure połysk i trwałość. Na koniec przyklej kilka świecidełek i nałóż oliwkę na skórki. Hybrydy Neonail z wykorzystaniem zestawu Neonail Boho są gotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.