kosmetyki z planktonem biotherm

Kosmetyki z planktonem od Biotherm: Life Plankton Sensitive Emulsion i Sensitive Balm

Cześć!

W wielu kosmetykach znajdziecie dziwne i oryginalne składniki, które mają zadbać o skórę. Balsam i emulsja od Biotherm, które ostatnio kupiłam, zawierają… plankton. Jak te mikroskopijne wodne żyjątka pielęgnują cerę? Przeczytasz o tym w moim tekście.

Plankton w pielęgnacji skóry

Plankton to nic innego jak wodne organizmy, które stanowią pożywienie większych zwierząt. Występują w oceanach, morzach, stawach, a nawet w kałużach. Są maleńkie, delikatne i praktycznie niewidoczne. Jak zatem mogą dbać o naszą skórę? Wytworzony z nich ekstrakt zapewnia skórze nawilżenie, ujędrnienie, regenerację, odmłodzenie i ochronę przed wolnymi rodnikami. Plankton jest składnikiem wielu kosmetyków. Znajdziesz go między innymi w serii produktów Life Plankton marki Biotherm.

Jak działają balsam i emulsja od Biotherm?

Kosmetyki z serii Life Plankton przeznaczone są do pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Ich głównym zadaniem jest nawilżenie, łagodzenie podrażnień, wygładzenie i ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Mają lekką konsystencję, która dobrze rozciera się na twarzy i szybko się wchłania. Kosmetyki od Biotherm nie zawierają żadnych substancji, które mogłyby wywołać alergie. Nie znajdziesz w nich: parabenów, olejków mineralnych, zapachów, barwników.

Jak stosować kosmetyki z planktonem?

Emulsja zamknięta jest w butelce z pompką, a balsam – w słoiczku. Do nawilżenia cery wystarczy niewielka ilość jednego z produktów. Balsam lub emulsję zaaplikuj na skórę, a następnie wklep, robiąc jednocześnie masaż. Omijaj okolice oczu i ust. Długotrwałe stosowanie kosmetyków od Biotherm zapewni ci naprawdę dobre rezultaty w postaci nawilżonej, gładkiej jak aksamit i zdrowej skóry.

Czy jesteś gotowa na kurację kosmetykami z planktonem od Biotherm?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.