maseczka dr brandt

Magneto przy tym się chowa! Magnetyczna maseczka od Dr. Brandt, Magnetight Age-Defier

Cześć!

Dziś przeczytacie o niesamowitym kosmetyku, który łączy w sobie trochę fizyki i kosmetologii. To maseczka do twarzy Magnetight Age-Defier marki Dr. Brandt. Dlaczego jest tak niezwykła i jak działa? Już niedługo się dowiecie. Jedno jest pewne: maseczka zawstydziła Magneta.

Co niezwykłego jest w Magnetight Age-Defier?

Maseczka marki Dr. Brandt zawiera opiłki żelaza i cząstki turmalinu, minerału o właściwościach elektrostatycznych. To te składniki usuwają toksyny zalegające na powierzchni skóry i odpowiadają za jej jędrność. Pozostaje jednak jedno pytanie: „Jak to się dzieje”? Do opakowania maseczki dołączono trójkątny magnes, który… usuwa kosmetyk. Wystarczy zawinąć go w chusteczkę, a następnie zbliżyć do twarzy. Zobaczysz wtedy, jak opiłki żelaza i turmalinu są przyciągane przez magnes wraz z zanieczyszczeniami skóry.

Jakie efekty daje magnetyczna maseczka?

Maska Magnetight Age-Defier marki Dr. Brandt wygładza zmarszczki, usuwa nadmiar sebum i zanieczyszczenia zalegające w porach skóry, ujędrnia, dodaje blasku zmęczonej cerze i zwalcza wolne rodniki. Ma kremową formułę, dzięki czemu z łatwością się nakłada. Przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry. Nie zawiera substancji zapachowych, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby z wrażliwą cerą.

Jak stosować maskę marki Dr. Brandt?

Zrób demakijaż, oczyść i osusz skórę. Magnetight Age-Defier jest maseczką suchą, dlatego woda do jej zmycia nie będzie ci potrzebna, a podczas aplikacji może ci przeszkadzać. Szpatułką dołączoną do opakowania nakłada się cienką warstwę kosmetyku. Następnie należy odczekać około 10 minut, a potem usunąć maskę za pomocą trójkątnego magnesu. Resztki produktu usuwa się chusteczką lub wacikiem. Maska Magnetight Age-Defier marki Dr. Brandt dostępna jest tylko w perfumeriach w słoiczku o pojemności 20 g i 90 g.

Czy przetestujecie maskę Magnetight Age-Defier marki Dr. Brandt?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.