marble hair

Marble hair. Skusisz się na marmurkową koloryzację włosów?

Czeeeść ♥

Wracam dzisiaj z kolejną porcją nowinek. Tym razem chciałabym zaprezentować nowości wprost od stylistów fryzur. Poniżej opisałam trend w koloryzacji, który jest jednym z moich ulubionych ostatnim czasie. Co prawda nie zrobiłam sobie takiej właśnie fryzury, ale zakochałam się w tym, jak szalony i kolorowy efekt można uzyskać prostym sposobem. O czym mowa?

Marble hair – koloryzacyjny trend z Instagrama

Czemu zdecydowałam się poświęcić cały osobny wpis właśnie temu trendowi? Przede wszystkim dlatego, że marble hair to metoda koloryzacji włosów, która podbija media społecznościowe. A ja dobrze zdajecie sobie sprawę to, co jest popularne w sieci, warto przynajmniej znać. Coraz częściej z prezentowanych przez fryzjerów np. na Instagramie pomysłów korzystamy nie tylko my, ale także gwiazdy. Miło jest, kiedy okazuje się, że zdecydowaliśmy się na takie samo farbowanie jak nasza ulubiona aktorka. Ja bym się poczuła troszkę jak w Hollywood. 🙂

Marble hair – marmurkowe włosy, czyli niesymetryczna koloryzacja we wszystkich odcieniach tęczy; kolory pomieszane są bez ładu i nie ma widocznych granic między nimi, dlatego każda marmurkowa koloryzacja kończy się nieco innym efektem.

Jeśli chcesz mieć włosy, których nikt nie podrobi, wypróbuj marble hair!

MARBLE HAIR

Efekt marble znany jest już od bardzo, bardzo dawna. Niekoniecznie jednak we fryzjerskie. Początkowo wykorzystywano go do farbowania ubrań w wymyślne wzory. Później przeniesiono go do stylizacji paznokci, gdzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Dopiero dzisiaj przekonaliśmy się, że efekt marble można uzyskać także na włosach!

JAK TO WYGLĄDA?

Marble hair to włosy, które przypominają nieco efekt koloryzacji w stylu konfetti. Tam również łączy się różne, pastelowe odcienie barwnika. To jednak zupełnie inna metoda. Marmurkowa koloryzacja to wykończenie, które w każdym przypadku jest unikatowe. Niepowtarzalna, tęczowa koloryzacja włosów.

JAK TO ZROBIĆ?

Zabawa z efektem marble na włosach jest nieco trudniejsza niż np. w przypadku tworzenia kolorowych wzorów na paznokciach. Potrzebujemy do tego piankowego materiału nazywanego Embee Meche. Materiał podsuwamy pod włosy, nakładamy na nie warstwę kremu do golenia w piance, a następnie malujemy na niej wzory kolorowymi farbami do włosów i przykrywamy kolejną warstwą. Dalsze etapy koloryzacji są standardowe. Spróbujcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.