olejek do twarzy

Mój kosmetyczny ulubieniec: olejek do twarzy Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil

Cześć!

Mogłoby się wydawać, że stosowanie olejków do twarzy jest bardzo łatwe. Nic bardziej mylnego. Chyba o wiele łatwiej jest używać olejków do włosów. Kupując olejek do pielęgnacji cery, musimy zwrócić uwagę na działanie innych naszych kosmetyków i to, w jaki sposób robimy makijaż. Zadanie to ułatwią nam na pewno gotowe mieszanki olejków lub produkty z jednym konkretnym olejkiem. Takim kosmetykiem jest choćby mój ulubiony Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil.

Czy dobry olejek do twarzy istnieje?

No cóż, na pewno gdzieś taki jest. Dla mnie takim produktem okazał się Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil. Znajduje się w nim olejek marula, który w pielęgnacji mojej twarzy był strzałem w dziesiątkę. Jeżeli i wy chciałybyście zadbać o cerę wykorzystując naturalne składniki, to pamiętajcie, że wybrany przez was olejek powinien spełniać jej potrzeby na każdym poziomie. Witaminy, kwasy tłuszczowe i mikroelementy, które się w nim znajdują, muszą być dostosowane do rodzaju skóry twarzy. Tylko w ten sposób twoja cera będzie w pełni zadbana.

Jak stosować olejek do twarzy Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil?

Opakowanie olejku do twarzy jest wyposażone w pipetkę, która ułatwia każdą aplikację. Do wypielęgnowania skóry twarzy, szyi, dekoltu, a nawet dłoni i paznokci wystarczają mi zazwyczaj trzy krople kosmetyku. Czasami Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil używam także do nawilżania niektórych części ciała. Największym zaskoczeniem dla mnie było to, że olejek można stosować na włosy. Dzięki niemu pasemka nie będą się elektryzować; staną się natomiast miękkie w dotyku i błyszczące.

Jak działa olejek marula, składnik olejku od Drunk Elephant?

Olejek marula jest głównym składnikiem Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil. Zawiera kwasy tłuszczowe, antyoksydanty oraz witaminy C i E. Stosuje się go w pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz włosów. Jest świetnym dodatkiem do kąpieli, dzięki któremu skóra zyskuje odpowiednie nawilżenie. Co ciekawe olejek marula zastąpi mleczko do demakijażu. Z łatwością usunie makijaż, sebum i zanieczyszczenia, które zebrały się na buzi w ciągu dnia.

Używałyście kiedyś olejku do pielęgnacji twarzy, dziewczyny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.