perfumy tiffany

Najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty i… perfumy Tiffany & Co

Cześć!

Słyszysz Tiffany i myślisz diamenty, luksus, Nowy Jork i… perfumy. Właśnie taki produkt znalazł się ostatnio w mojej kosmetyczce. Jak pachnie ten szlachetny kosmetyk? I czy jest tak samo glam jak diamenty Tiffany’ego?

Jak pachną perfumy Tiffany & Co?

Perfumy Tiffany & Co to kwiatowo-piżmowa kompozycja przywodząca na myśl szyk i elegancję. W nutach głowy wyczujemy zieloną mandarynkę, w nutach serca – kwiat irysa, a w nutach bazowych – paczulę i piżmo. Te dwie ostatnie nutki zapachowe utrzymają się na skórze najdłużej. Pierwsze ulotnią się nuty głowy, a zaraz po nich nuty serca. Perfumy Tiffany & Co zostały przelane do przezroczystego flakonu z błękitną opaską z nazwą produktu. Co ciekawe same perfumy również mają taką barwę. Nawiązują bowiem do słynnego brylantu Lucida i żółtego brylantu Tiffany’ego.

W jaki sposób powstały pefumy?

Wszyscy dobrze znamy szlachetne kamienie Tiffany’ego. Przywodzą na myśl luksus, szyk i elegancję. Kreatorka perfum, Daniela Andrier, postanowiła przenieść te cechy na kosmetyk. Klejnoty stały się więc inspiracją dla produktu, jego zapachu i wyglądu buteleczki. Skład i aromat perfum odzwierciedla z jednej strony prostotę, a z drugiej klasę diamentów.

Perfumy Tiffany & Co – gdzie kupić?

Można kupić je w największych perfumeriach oraz w domach mody sygnowanych nazwiskiem Tiffaney’ego. Dostępne są we flakonikach o pojemności 30 ml, 50 ml i 75 ml. W sklepie rozpoznasz je po błękitnym pudełku z białą wstążką. Aplikuje się je za pomocą klasycznego atomizera, bardzo łatwego w obsłudze i precyzyjnie rozpylającego zapachową mgiełkę. Na szczęście nie kosztują tyle co naszyjnik z diamentami lub pierścionek z tym kamieniem. Niemniej musimy liczyć się ze sporymi kosztami. Być może perfumy Tiffany & Co również staną się waszym przyjacielem.

Koniecznie zapoznajcie się z zapachem perfum Tiffany & Co.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.