krem do rąk chanel

Nowoczesny krem do rąk marki Chanel. Jak sprawdził się u mnie?

Cześć!

Na pierwszy rzut oka krem do rąk Chanel wcale nie przypomina żadnego znanego nam kosmetyku. To jajowate opakowanie podobne jest bardziej do statków kosmicznych z pewnego filmu. A jak działa taki produkt? Czy jest w nim coś nieziemskiego?

Krem do rąk – kiedy może ci się przydać?

Odpowiedź jest tylko jedna: ZAWSZE! Krem do rąk przyda ci się zimą, przed domowymi porządkami oraz wtedy, gdy twoja skóra jest sucha, szorstka i podrażniona. Zimą dłonie są narażone na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Niskie temperatury i mroźny wiatr mogą spowodować pękanie naskórka, a w niektórych przypadkach odmrożenia. A dlaczego krem należy stosować przed domowymi porządkami? Środki czystości zawierają substancje szkodliwe dla delikatnej skóry dłoni. Podrażnienia może dodatkowo wywołać materiał, z którego wykonane są rękawiczki. Jednak niezależnie od tego, czy sprzątasz czy będziesz lepić bałwana, stosuj krem każdego dnia. W ten sposób zadbasz o dłonie i paznokcie.

Dlaczego taki kształt?

Marka Chanel ułatwiła pielęgnację wielu kobietom. Krem do rąk jest zamknięty w jajowatym opakowaniu zrobionym z wytrzymałego materiału. W przeciwieństwie do kosmetyków w tubkach nie odkształca się, a ty nie musisz się obawiać, że produkt pobrudzi kosmetyczkę lub wnętrze torebki. Poza tym używanie kremu od Chanel są bardzo proste. Wystarczy zdjąć półokrągłą zakrętkę, a następnie nacisnąć boki opakowania. Pojawia się tylko tyle kremu, ile potrzeba do wypielęgnowania dłoni.

Co zawiera i jak działa krem od Chanel?

O skuteczności kremu decydują dwa składniki: wosk z róży majowej i ekstrakt z irysa pallida. Składniki zapewniają skórze dłoni wygładzenie, nawilżenie oraz ochronę przed podrażnieniami i szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Te naturalne substancje mają również działanie rozjaśniające. Dzięki nim skóra jest miękka w dotyku, promienna i przyjemnie pachnie. O dłonie wraz z Chanel możesz dbać zarówno zimą, jak i latem, a także przed zrobieniem manicure w celu zmiękczenia skórek.

Czy przetestujecie nowy krem do rąk Chanel, dziewczyny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.