perfumy

Nowość wśród perfum: Goldea the Roman Night marki Bvlgari

Cześć!

Bardzo dużo czasu zajęło mi odnalezienie zapachu idealnego, który łączy w sobie nieco klasyki i elegancji z prawdziwą kobiecością. Przetestowałam mnóstwo aromatów, obejrzałam setki flakoników i nic. W końcu znalazłam takie perfumy, o jakich zawsze marzyłam. To Goldea the Roman Night marki Bvlgari.

Jak wyglądają Goldea the Roman Night marki Bvlgari?

Zamknięte są w czarnym flakoniku z biało-złotym korkiem i zwierzęcym motywem w kolorze złota. Inspiracją dla buteleczki (i zapachu również) był Rzym ukazany nocą i rozświetlony tysiącem migoczących świateł. Wyobrażenie tego widoku odnajdziemy w korku, który przypomina poświatę znajdującą się wokół ulicznych latarni lub świec.

Jak pachną perfumy Goldea the Roman Night marki Bvlgari?

Perfumy od Bvlgariego zostały stworzone przez Alberto Morillasa, perfumeryjnego mistrza. Łączą w sobie szyprowe, kwiatowe i piżmowe nuty zapachowe. Morwę i czarną peonię wyczujemy w nutach głowy. Nutami serca są jaśmin i absolut tuberozy. Czarne piżmo, paczula i wetyweria to nuty bazowe. Perfumy przeznaczone są na wieczór: kolację z drugą połówką, koncert lub bal. Nie mają mocnego i ciężkiego zapachu, lecz zmysłowy i momentami słodki aromat.

Komu polecam perfumy Goldea the Roman Night marki Bvlgari?

Jeżeli chodzisz na eleganckie przyjęcia, bywasz w teatrze lub gustujesz w całonocnych balach, to perfumy Goldea the Roman Night marki Bvlgari są właśnie dla ciebie. Kosmetyk jest idealny także dla wytwornej kobiety, która skrywa mały sekret: od wystawnych kolacji, w których od czasu do czasu musi uczestniczyć, woli wymknąć się na szaloną imprezę w przyjaciółmi. Zupełnie tak samo, jak Bella Hadid, amerykańska modelka, która została twarzą perfum Goldea the Roman Night marki Bvlgari. Flakon i zapach mają symbolizować kobietę, która z jednej strony jest elegancka i uwodzicielska, a z drugiej – zabawna i pewna siebie. Czy ty taka jesteś?

Czy już miałyście okazję przetestować perfumy Goldea the Roman Night marki Bvlgari?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.