podkład neutrogeny

Podkład w sam raz dla tłuścioszków: SkinClearing Liquid Makeup od Neutrogeny

Cześć!

Skóra tłusta i mieszana są bardzo trudne w pielęgnacji. O makijażu nawet nie wspominam, bo każda z was, która ma trądzik, błyszczącą się cerę w strefie T lub wągry dobrze wie, o czym mówię. Ale czy na pewno wszystkie kosmetyki kolorowe was zawiodły? Testowałam ostatnio podkład Neutrogeny SkinClearing Liquid Makeup i przyznam się wam, że ten produkt może zdziałać cuda na tłustej skórze.

Podkład od Neutrogeny dla cery tłustej?

A czemu nie. W końcu nie zawiera olejów i zapychających substancji. Ma lekką formułę bazującą na wodzie i z zawartością kwasu salicylowego. Przez producenta polecany jest osobom ze skórą tłustą, mieszaną, a nawet wrażliwą. A co najważniejsze, przeznaczony jest do stosowania podczas leczenia trądziku. Jeżeli masz cerę trądzikową lub przetłuszczającą się i obawiasz się, że większość kosmetyków kolorowych może zapchać pory skóry, to podkład od Neutrogeny, SkinClearing Liquid Makeup, być może będzie dla ciebie dobrym rozwiązaniem.

Jak używać podkładu od Neutrogeny?

Przed aplikacją należy oczyścić i nawilżyć skórę twarzy. Nakładanie podkładu zaczyna się od środkowej części twarzy, przechodząc następnie do jej zewnętrznych części. Grubszą warstwę SkinClearing Liquid Makeup nakładam zawsze na strefę T, gdzie moja cera prawie cały czas się błyszczy. Producent zaleca, żeby w ciągu dnia dokładać kolejne warstwy podkładu. Na szczęście nie musiałam tego robić, bo dobrze utrwalony podkład utrzymuje się przez cały dzień.

Co jeszcze ci się przyda?

Podkład SkinClearing Liquid Makeup jest dostępny w 14 odcieniach beżu i brązu z ciepłymi i chłodnymi pigmentami. W jednej buteleczce mieści się 30 ml produktu, co powinno wystarczyć na kilka miesięcy stosowania. Niestety producent nie dołączył do buteleczki żadnego aplikatora, nawet w postaci cienkiej końcówki. Opakowanie podkładu ma dosyć duże ujście, co podczas stosowania jest dla mnie problematyczne. No ale dla chcącego nic trudnego.

Jeżeli masz tłustą skórę, to daj znać, jakiego podkładu używasz. Czekam na twoje komentarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.