produkty hair jazz

Trzykrotnie szybszy wzrost włosów? Test produktów Hair Jazz

Nie ma dnia, w którym nie myślałabym o tym, jaki jest najbardziej skuteczny sposób na przyspieszenie wzrostu włosów. Przetestowałam już wiele produktów i naturalnych sposobów, ale szukam czegoś lepszego. Jak na razie wśród produktów na porost włosów wygrywa olej rycynowy. Świetnie działa i daje rewelacyjne efekty, ale ma też jedną wadę, która sprawia, że aplikacja go na włosy jest uciążliwa: jest bardzo gęsty i bardzo tłusty.

Postanowiłam przetestować coś nowego i w moje ręce wpadł
ZESTAW KOSMETYKÓW HAIR JAZZ – odżywka + szampon

Na swojej stronie internetowej chwalą się, że produkty Hair Jazz zapewniają trzykrotnie szybszy wzrost włosów i hamuje nadmierne wypadanie. Włosy mają się przy tym stawać miękkie i błyszczące, a efekty utrzymywać się jeszcze przez wiele miesięcy po zakończeniu kuracji. Brzmi rewelacyjnie, prawda? Skusiłam się. A, raz się żyje! Wszystkie trzeba spróbować, bo w końcu chodzi o piękno moich włosów. 🙂

Jak działa Hair Jazz?

To kosmetyki, których składniki aktywne stymulują mieszek włosowy do przyspieszenia wzrostu włosa. W ciągu czteromiesięcznej kuracji mogą one osiągnąć większy wzrost niż wcześniej w ciągu roku (czyli jest to 3x szybszy wzrost włosów). Zgodnie z badaniami klinicznymi po 30 dniach włosy wydłużają się średnio o 2,9 cm a maksymalnie nawet o 4,5 cm.

Co zawiera Hair Jazz?

Kosmetyki Hair Jazz to wysoko stężona mieszanka białek, które naturalnie występują w rdzeniu włosa. Są to: keratyna, chityna, białko sojowe oraz wyciąg ze skorupek jajka. Te składniki wspomagają wzrost włosów, a witamina B6 dodaje właściwości odżywczych.

No dobra. Wszystko to brzmi super i w ogóle niesamowicie. Tylko czy w praktyce też to tak działa? Przetestowałam i ruszam z odpowiedzią!

CZY PRODUKTY HAIR JAZZ DZIAŁAJĄ?

Hair Jazz to ciekawa propozycja dla osób takich jak ja, dla których tradycyjny olej rycynowy na porost włosów nie jest odpowiedni. Łatwiej użyć szamponu i odżywki do włosów niż olejować skalp bardzo gęstym olejkiem. Tutaj widzę zdecydowany plus. Szampon na porost włosów Hair Jazz świetnie się pieni i doskonale oczyszcza włosy. Natomiast odżywka na porost włosów Hair Jazz jest lekka, delikatnie pielęgnuje włosy i nie obciąża ich.

„Delikatnie” to słowo kluczowe, efekty stosowania produktów Hair Jazz nie są bowiem tak rewelacyjne, jak to pięknie opisują. Niestety pod względem działania przegrywają one z olejkiem rycynowym. Włosy urosły co prawda o jakieś pół centymetra, ale to standardowy wzrost w przypadku w moim przypadku. Po pierwszym użyciu zarejestrowałam też, że pasma stały się bardziej miękkie i lśniące. Tylko czy warto płacić za dużo za odżywkę i szampon, które po prostu dobrze kondycjonują włosy? Nie. Jest dużo ciekawszych produktów na wzrost włosów.

Na razie zostaję przy oleju rycynowym, ale szykuję się do kolejnego testu. W moje oko wpadł olejek do włosów Nanoil, który zawiera nie tylko sporą ilość naturalnych olejów roślinnych, ale również innowacyjne składniki na wzrost włosów. Może on będzie lepszy dla moich włosów?

Trzymajcie kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.