turban do włosów glov hair wrap

Turban do włosów Glov Hair Wrap. Suche włosy bez suszarki?

Dziewczyny, przychodzę z nowościami!

Dziś nie o pielęgnacji skóry i kosmetykach, a o gadżetach do włosów. Wszystkie fanki zdrowego podejścia do pielęgnacji włosów powinny się zainteresować tematem. Chodzi bowiem o to, jak wysuszyć włosy bez użycia ciepła, a do tego w miarę szybko i bezpiecznie.

Przedstawiam: turban Glov Hair Wrap

Co to jest Glov Hair Wrap?

Glov Hair Wrap to nowinka na rynku akcesoriów do pielęgnacji włosów. Ręcznik, a właściwie turban do włosów, dzięki któremu możemy przyspieszyć proces suszenia włosów bez konieczności katowania ich gorącym powietrzem suszarki.

Z pozoru turban do włosów Glov Hair Wrap nie różni się niczym od innych ręczników do suszenia włosów, które można dostać na rynku. Biały, poręczny, miły w dotyku. Sekret tkwi głębiej.

Jak działa Glov Hair Wrap?

Materiał, z którego wykonano Glov Hair Wrap to mikrowłókna, które doskonale absorbują wodę, a przy tym są maksymalnie delikatne dla włosów. Dzięki temu ten turban nie niszczy zewnętrznej warstwy włosów tak, jak tradycyjny ręcznik, w który z reguły odsączamy nadmiar wody z włosów.

Glov Hair Wrap to gadżet, który można używać na kilka sposobów:

  • do przyspieszania schnięcia umytych włosów,
  • do zabezpieczania włosów z nałożoną odżywką lub maską,
  • do zabezpieczania naolejowanych włosów na noc.

Sekret – mikrowłókna

Wiele o mikrowłóknach wykorzystywanych przez tę markę mówiono już, kiedy na rynek weszły rękawice do demakijażu Glov. Nic dziwnego, że po sukcesie tego produktu postanowiono poszukać jeszcze innych zastosować mikrowłókien. A że okazało się, że doskonale pochłaniają nie tylko zanieczyszczenia, ale też wodę… to wypuszczono na rynek Glov Hair Wrap.

Pierwszy taki turban do włosów stworzony, aby przyspieszyć suszenie włosów bez użycia suszarki i zminimalizować uszkodzenia włosów.

Brzmi bardzo dobrze, dlatego postanowiłam to przetestować!

Ile kosztuje Glov Hair Wrap?

Po cenie, jaką marka krzyknęła sobie za rękawicę do demakijażu, spodziewałam się, że taki turban do włosów będzie bardzo drogi. A okazało się, że cena Glov Hair Wrap wcale nie zwala z nóg. Biorąc pod uwagę, że to nie jest jednorazowy ręcznik, ale wystarcza na dłuższy czas, to się opłaca.

Turban do włosów Glov – opinia

Na początku wydawało mi się, że to zwykły ręcznik. Nic specjalnego. Nastawiałam się, że pewnie i tak będę musiała potem dosuszyć włosy suszarką, bo jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby ręcznik odsączył aż tyle wody, żeby nie trzeba było suszyć.

Jednym zdaniem, byłam sceptycznie nastawiona.

Przy pierwszym użyciu zaskoczyła mnie miękkość tego turbanu. Mikrowłókna są naprawdę bardzo delikatne, co czuć już po wzięciu Glov Hair Wrap do ręki. Aksamitnie miękki materiał otula włosy w taki sposób, że czujemy, że nie zrobi naszym włosom krzywdy. Lekkość, miękkość i przyjemne odczucia podczas użycia to właśnie to, co zauważa się na początku.

Jak używać Glov Hair Wrap?

Tak, jak standardowy ręcznik. Pochylasz głowę, żeby włosy zwisały do dołu. Owijasz je w rozwinięty turban Glov. Zakręcasz go wokół głowy, zaciskając wokół włosów. Zapinasz guzik na pętelkę, która powinna po zawinięciu włosów znaleźć się z tyłu głowy i gotowe. Proste, prawda?

Czy Glov Hair Wrap działa?

Oj działa! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że turban do włosów Glov naprawdę daje coś więcej niż zwykły bawełniany ręcznik. Przede wszystkim jest delikatniejszy dla włosów, co czuć po ich wysuszeniu. Jak to działa?

Stosowany zgodnie z zaleceniami Glov Hair Wrap:

  • odsącza nadmiar wody z włosów;
  • przyspiesza ich suszenie (po zdjęciu turbanu włosy są prawie suche);
  • zapobiega plątaniu się i puszeniu włosów;
  • ogranicza konieczność używania suszarki do włosów;
  • zmniejsza ryzyko nadmiernego przesuszenia włosów podczas suszenia.

Podsumowanie

Polecam Glov Hair Wrap zwłaszcza dla kobiet o delikatnych i cienkich włosach. Jest delikatną alternatywą dla niszczącej i przesuszającej włosy suszarki – odsącza nadmiar wody, zapobiega niszczeniu i plątaniu włosów.

Jeśli zależy wam na tym, żeby codzienne mycie włosów było kolejnym momentem, w którym o nie zadbamy, a nie je zniszczymy, to Glov Hair Wrap jest dla was.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.