braun face

Wielofunkcyjny depilator i szczotka do twarzy Braun FaceSpa. Czy warto kupić?

Czas na recenzję 🙂

Wpis z kategorii moich ulubionych, czyli o tym, co uważam za dobry zakup, a czego pod żadnym pozorem nie polecam. Tym razem opowiem trochę na temat pielęgnacji twarzy. Zrecenzuję produkt, który zaskarbił sobie moje serce wielofunkcyjnością, poręcznością, wcale nie wysoką cenę i eleganckim wyglądem. Słowem, wszystko jest w nim dopracowane!

Braun FaceSpa Young Beauty

Gdybym miała jasno określić, co to jest, miałabym problem. Ma tak wiele funkcji, że trudno opisać go jednym zwrotem. Wszędzie pojawia się jako depilator do twarzy Braun, bo taka była prawdopodobnie jego pierwotna funkcja. Jednak dołączone do niego jest pięć wymiennych nakładek, a każda zmienia jego przeznaczenie. Można więc uznać go także za szczotkę do oczyszczania twarzy, urządzenie peelingujące twarz itd.

Co urzekło mnie w tym urządzeniu? Bran FaceSpa to:

  • 6 zabiegów w 1 urządzeniu,
  • 6x skuteczniejsze mycie twarzy,
  • depilacja + oczyszczania + masaż,
  • kompaktowe i eleganckie wydanie.

Jeszcze nie znalazłam drugiego takiego produktu, który byłby równocześnie depilatorem i wielofunkcyjną szczotką do twarzy. A przyznam, że szukałam długo. Potwierdziłam jedynie, że Braun FaceSpa Young Beauty jest wyjątkowym produktem. W zależności od tego, jaką głowicę wybierzemy, depiluje, oczyszcza, złuszcza lub witalizuje cerę.

Gratis! Moim ukochanym gadżetem jest dołączone do zestawu lusterko powiększające ze wbudowanym światełkiem oraz poręczna kosmetyczka.

MOJA OPINIA

Depilacja z Braun FaceSpa

Piekielnie boję się depilacji, bo z doświadczenia wiem, że jest bolesna. Zwłaszcza gdy mamy usunąć delikatny wąsik na równie delikatnej skórze nad ustami. Zabieg z urządzeniem Braun FaceSpa jest prosty i naprawdę bezbolesny. Głowica depilująca z 10 mikrootworami usuwa nawet najdrobniejsze włoski szybko i bez zbędnego bólu.

Oczyszczanie z Braun FaceSpa

Do codziennej pielęgnacji służą trzy szczoteczki: ultradelikatna, do peelingu lub standardowa do oczyszczania twarzy. Pierwsza przeznaczona jest do oczyszczania wrażliwej i problematycznej cery, działa bardzo delikatnie. Za pomocą drugiej rozprowadzam peeling do twarzy, bo świetnie przytrzymuje go na skórze i złuszcza martwy naskórek. Trzeciej używam do codziennego mycia twarzy np. ulubionym żelem. Są wodoodporne więc czasami zabieram je pod prysznic.

Masaż z Braun FaceSpa

Nakładka witalizująca to nowość w zestawie Braun FaceSpa. Ma niewielkie, bardzo delikatne i równo rozmieszczone wypustki silikonowe, które delikatnie masują twarz. Po jednym kilkuminutowym zabiegu poprawia się mikrokrążenie i wygląd skóry.

Upiększanie z Braun FaceSpa

Ogromnym zaskoczeniem dla mnie była szczoteczka upiększająca. W życiu nie pomyślałabym, że takim urządzeniem można nałożyć na twarz krem, a nawet podkład. Ulubiony krem nawilżający o wiele lepiej wchłania się wmasowany w skórę szczotką Braun. Również podkład bardzo dobrze rozprowadza się i daje naturalny efekt, jeśli tylko ma odpowiednio lekką formułę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.